Наши статьи, рубрики
Реклама
Ізотов Валентин | Музичні ігри для дітей

Музичні ігри для дітей

Музичні ігри для дітей

Валентин Ізотов не тільки пише музику до віршей для дітей. Він розробляє методіку проведення музичних ігор з використанням деяких пісень. 

Гра для дітей – це не просто розвага, а сама справжня життєва необхідність. Гра просто необхідна дитині для його повноцінного та гармонійного розвитку, придбання необхідних навичок – як побутових, так і навичок соціального спілкування. Крім того, ігри допомагають творчо розвивати дитину.

Мета музичної гри «Біла квочка» (слова В. Верховинця) - познайомити з домашніми птахами – квочкою та курчатами, з диким птахом яструбом. Вивчити слова та мелодію пісні. Навчати груповому та сольному співу. Навчити повторювати рухи. Виховувати уміння працювати в колективі, керувати колективом. Розвивати уявлення, акторську майстерність. Створити веселий настрій у дітей. Музична гра для дошкільнят та молодших школярів «Біла квочка»допоможе провести заняття з навколишнього світу «Знайомство з птахами».

Мета музичної гри «Вишеньки»: Ознайомити дітей з автором віршу «Вишеньки» Лесею Українкою. Розвивати навики малювання. Навчати груповому і сольному співу. Навчити дітей нескладним танцювальним рухам. Виховувати уміння працювати в колективі. Створити веселий настрій.

Музична гра «Снігуронька» (слова: Л. Башта) розрахована на дошкільнят та дітей молодшого і середнього шкільного віку. ЇЇ можна застосувати для святкування Нового року в дитячому садочку, в школі, в ігровій кімнаті. Музична гра поєднує пісню, нескладні елементи хореографії та вручення подарунків всім учасникам гри і дітям - глядачам. У дітей під час гри активізується різні суттєві переживання, створюється веселий настрій.

Мета гри «Хор лісових дзвіночків» (слова: П. Тичина) - познайомити з віршем П. Тичини, створити веселий настрій у дітей. Гра виховує почуття взаємної допомоги, навчає груповому співу, нескладним танцювальним рухам, розвиває уважність, слух і координацію.

Музична гра «Веселі музиканти» на слова Т. Волгіної, музика В. Ізотова розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку для садочка, школи, ігрової кімнати. Перед початком гри познайомити дітей з музичними інструментами: скрипкою, балалайкою, фортепіано, барабаном. Навчити їх імітуванню гри на цих інструментах. Провести конкурс на кращого «скрипаля», «балалаєчника», «барабанщика». Дати дітям завдання намалювати ці музичні інструменти та розфарбувати розмальовки музикантів зі скрипкою, балалайкою та барабаном, танцюристів-зайців (розмальовки на 1, 3 і 4 сторінці обкладинки розмножити). Роботи підписати і виставити на стенді. Мета музичної гри «Веселі музиканти»: познайомити дітей з музичними інструментами: скрипкою, балалайкою, барабаном. Вивчити слова та мелодію пісні. Навчати співу. Навчати танцювати. Виховувати уміння працювати в колективі. Розвивати уявлення, акторську майстерність. Створити веселий настрій у дітей.

І знову до народного джерела (МузичнІ ігри "Ой, ходить Іванко", "Сиву шапку").

Обрядовий фольклор в наш час (Музична гра "Іди, іди дошику").

З історії Запорізької Січі (Музична гра "Гей, січ іде").

Ізотов Валентин
з історії запорізької січі З історії Запорізької Січі «Гей, Січ іде» - музична гра для школярів на слова І. Франка, музика В. Ізотова. Основна мета гри: прищеплювати дітям любов до рідного краю. Гра знайомить з історією Запоріз
і знову до народного джерела І знову до народного джерела І знову до народного джерела Український народ упродовж багатьох століть безупинно творив своє, тільки йому властиве духовне середовище, наповнюючи його своєрідними ритуалами, обрядами, іграми. Він с
обрядовий фольклор в наш час Обрядовий фольклор в наш час Обрядовий фольклор в наш час Кожен народ відтворює себе, свою духовну культуру, свій характер і психологію своїх дітей через систему традицій. Традиції зберігалися і передавалися з покоління в поколі
Фотографии
Задайте вопрос
ukrlira

Людмила | Сайт: ukrlira.ftes.info | Email: ukrlira@i.ua

2014 - 2018 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info счетчик посещений