Наши статьи, рубрики
Реклама
Ізотов Валентин | Збірники хорових творів В. Ізотова

Збірники хорових творів В. Ізотова

Збірники хорових творів В. Ізотова

"Віночок хорових творів на народні слова, музика В. Ізотова". У збірнику хорових творів композитора Валентина Миколайовича Ізотова представлено 19 пісень на слова народні. Збірник буде вірною підмогою в процесі музичного виховання. «Віночок хорових творів на народні слова. Музика В. Ізотова» розрахований на широке коло аматорів музики, на осіб, що цікавляться українською народною культурою. Для оформлення книги використані українські народні візерунки.

"Збірник хорових творів на слова Тараса Шевченка на честь 200-річчя з дня народження". У збірнику хорових творів композитора Валентина Миколайовича Ізотова представлено 18 хорових творів на слова Тараса Григоровича Шевченка. Вони написані для мішаного, жіночого та чоловічого хору з акомпанементом і а капела (без супроводу). Збірник буде вірною підмогою в процесі музичного виховання, розрахований на широке коло аматорів музики, на осіб, що цікавляться українською культурою. Починається збірник з біографії Тараса Шевченка, де описується, при яких обставинах написані поетичні твори великого Кобзаря, які увійшли до цього збірника. Для оформлення збірника використані репродукції художніх творів Т. Г. Шевченка та українські народні візерунки. Збірник надрукований на честь 200-річчя з дня народження видатного Кобзаря.

"Хорові твори на слова І. Франка. Музика В. Ізотова". У збірнику композитора Валентина Миколайовича Ізотова представлено 12 хорових творів на слова Івана Яковича Франка, у тому числі, одна дитяча пісня. Вони написані для мішаного жіночого та чоловічого хору з акомпанементом і а капела (італ. a cappella, хоровий спів без інструментального супроводу), дитяча пісня – для дитячого хору. Збірник буде вірною підмогою в процесі музичного виховання, розрахований на широке коло аматорів музики, на осіб, що цікавляться українською культурою. Починається збірник з творчої біографії Івана Франка, де описується, при яких обставинах написані вірші, на слова яких  Валентином Ізотовим написані хорові твори. Вони увійшли до цього збірника. На першій сторінці обкладинки – фотографія І. Франка 1896 року. На четвертій сторінці обкладинки – пам’ятник українському письменнику Івану Франку (з червоного граніту), встановлений в 1964 році на території парку ім. І. Франка, навпроти будівлі Львівського державного Університету ім. І. Франка. Автори: скульптори В. Борисенко, Д. Крвавич, Е. Мисько, В. Одрехівський, Я. Чайка; архітектор А. Шуляр.

"Хорові твори на слова Л. Українки. Музика В. Ізотова". У збірнику композитора Валентина Миколайовича Ізотова представлено 13 хорових творів на слова Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач), у тому числі, три дитячі пісні. Вони написані для мішаного жіночого та чоловічого хору з акомпанементом і а капела (італ. a cappella, хоровий спів без інструментального супроводу), дитячі пісні – для дитячого хору. Збірник розрахований на широке коло аматорів музики, на осіб, що цікавляться українською культурою, і буде вірною підмогою в процесі музичного виховання. Починається збірник з біографії Лесі Українки, де описується, при яких обставинах написані вірші, які увійшли до цього збірника. На першій сторінці обкладинки – портрет Л. Українки, написаний художником І. Трушем у 1990 р. На четвертій сторінці обкладинки – пам’ятник Лесі Українці в Києві (площа Лесі Українки) скульптора Г. Н. Кальченка, архітектора А. Ф. Ігнащенка.

Фотографии
Задайте вопрос
ukrlira

Людмила | Сайт: ukrlira.ftes.info | Email: ukrlira@i.ua

2014 - 2018 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info счетчик посещений