Наши статьи, рубрики
Реклама
Заєць Володимир | Про Софійку та веселку

Про Софійку та веселку

Про Софійку та веселку

Фотография

Був вихідний день. Вже зранку було видно, що погода зіпсувалася і прогулянки сьогодні не передбачається. Вдома було нецікаво. Мама читала книжку, а тато щось майстрував. Ніхто не хотів займатися дитиною. 

Софійка сумно сиділа біля вікна і дивилася на сірі хмари в сірому небі. Потім пішла в іншу кімнату. Серед іграшок дівчинка побачила червоний літачок і раптом посміхнулася. Вона швиденько зібрала фарби і пензлик, сіла в літачок та полетіла до сірих хмар. 

Софійка знала, як змішувати кольори. Якщо змішати червоний і синій, то вийде бузковий. А якщо змішати жовтий і червоний, то отримаєш помаранчевий. Жовтий з синім дають зелений колір. Дівчинка змішала фарби і провела пензликом по сірому небу. Спочатку намалювала бузкову смужку, потім ‐ синю, блакитну, зелену, жовту, жовтогарячу і червону. Літачок раз за разом повертався до початку роботи і окреслював нові напівкола. Як тільки в небі з’явилася намальована веселка, хмари одразу розступилися і вийшло яскраве Сонечко. 

Ледве Софійка встигла залетіти додому, як мама відірвала погляд від книжки і сказала: «Софіє, на вулиці вже хороша погода – збирайся на прогулянку!». «Добре, матусю, я вже йду!» – слухняно відповіла дівчинка, виходячи з сусідньої кімнати. Мама так і не дізналася, чому раптом вийшло Сонечко. 

Казочка для дитячого садочка "Веселка"; автори: тато Володимир Заєць, мама Катерина Хоменко,  донька Софійка Заєць. Малюнок авторів казочки.

Фотографии
Задайте вопрос
ukrlira

Людмила | Сайт: ukrlira.ftes.info | Email: ukrlira@i.ua

2014 - 2018 год
Управление сайтом Сайт создан Ftes.info счетчик посещений